0 Adet Ürün Bulunmaktadır.
 
 
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
E-Posta Haber Grubu
Müşteri Bilgilendirme
Anket
Filtreleme

Müşteri Hizmetleri

 

75 YTL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedeli tamamen bebekhane.com'a aittir.75 ytl'nin altındaki siparişlerinizde tüm Türkiye'ye sabit 6.50 YTL kargo ücreti tahsil edilir.Bu bedel de kredi kartınızdan vermiş olduğunuz sipariş gibi taksitlendirilecektir.

 

Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için  Sürat Kargo ile çalışıyoruz.Siparişlerinizin durumunu Sürat Kargo İstanbul Barbaros şubesinden ( 0212 258 88 35) veya Sitemize mail atarak öğrenebilirsiniz. Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da deformasyon sözkonusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.

 

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

 

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise;
Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.Teslimat ve Fatura Adresleri

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.
Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Sadece Adrese Teslimat Yapılır

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz.
Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Tüm sorularınız için [email protected]  veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Bebekhane.comBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.